Home

Wij zijn ROM Utrecht Region

Met de komst van de ROM naar de regio Utrecht ontstaat er meer slagkracht om de toekomstige economie vorm te geven. Een economie waarin duurzaamheid, digitalisering en gezondheid centraal staan. Je leest het allemaal in ons Jaarplan 2024.

De Pepper Podcast

Maak kennis met ROM Utrecht Region via De Pepper Podcast! Probeer er één uit en abonneer je meteen, zodat je niets mist!

Regio Utrecht

"Het IRP heeft ons enorm geholpen met het centraal stellen van ons klantinzicht naar de investeringsaanvraag. De aanpak is compact en zit gewoon goed in elkaar!"

Marie ClaireJohn Altman (Abcoude)

“Het is een heel open, transparant, contact met de ROM. We kunnen delen waar we staan en hoe we er voor staan. Ik kan alleen maar zeggen dat we heel erg blij zijn hoe dat gelopen is met de ROM.”

Lourens PouwerThe Right Meal

“We hadden al een lead investeerder, daardoor verliep het proces met de ROM vrij soepel. Er was een termsheet en er was een tijdslijn en daarbinnen konden we super goed samenwerken”.

Paul MignotWiththegrid

"In het IRP heb ik geleerd over de ontwikkelfases van een start-up. Hierdoor weet ik beter waar ik nu op moet focussen en welke financieringsvormen hierbij passen."

Marjolein BöggemannInsmart (Utrecht)

"Het IRP van de ROM Utrecht Region is bij uitstek een programma om jouw idee of startup met hernieuwde energie, kennis en kunde onder de loep te nemen, om daarna een weloverwogen keuze te maken voor een volgende stap en wellicht een nieuwe fase!"

Casparis BeyerBikeFlip

“Uitermate blij met de investering van ROM! CARTBox kan nu snel worden doorontwikkeld en patiënten met hartfalen krijgen een effectieve en doeltreffende behandeling.”

Paul LeufkensCART-Tech

"Het IRP heeft ons geholpen om in een korte tijd onze strategie en onze prioriteiten enorm te verscherpen. Hierdoor zijn we veel aantrekkelijker geworden voor investeerders!"

Sander ReuderinkCarble (Utrecht)

Onze partners

Jaarplan 2024

Lees het jaarplan

Beknopt Jaarverslag 2023

 

Lees het jaarverslag

 

Meerjarenstrategie 2023 – 2026

Lees de Meerjarenstrategie

Jaarverslag 2022

Lees het jaarverslag

 

Team ROM

Louise Savelkoul

Business Developer louisesavelkoul@gmail.com
Lees meer

Thijs van den Munckhof

Investeringsmanager Life Sciences & Health thijs.vandenmunckhof@romutrechtregion.nl
Lees meer

Veere Lendering

Communicatie Adviseur DigiC veere.lendering@romutrechtregion.nl
Lees meer

Daan Krekels

Business Developer daan.krekels@romutrechtregion.nl
Lees meer

Evelijn Hillebrand

Communicatie adviseur evelijn.hillebrand@romutrechtregion.nl
Lees meer

Matthijs van den Herik

Business Developer Life Sciences & Health matthijs.vandenherik@romutrechtregion.nl
Lees meer

Juliette Kuiken

Business Developer Earth Valley juliette.kuiken@romutrechtregion.nl
Lees meer

Mathieu Zekveld

Business Developer Earth Valley mathieu.zekveld@romutrechtregion.nl
Lees meer

Diana Spijkerman

Marketing & Communicatie adviseur diana.spijkerman@romutrechtregion.nl
Lees meer

Bart Bogaard

Business Analist Investeren bart.bogaard@romutrechtregion.nl
Lees meer

Jaimy Nijnens

Programmamanager DigiC jaimy.nijnens@romutrechtregion.nl
Lees meer

Maud Vermeulen

Investeringsmanager maud.vermeulen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Annet Kloprogge

Business Developer New Digital Society Annet.Kloprogge@romutrechtregion.nl
Lees meer

Selinde van Raalte

Business Developer Earth Valley selinde.vanraalte@romutrechtregion.nl
Lees meer

Haraka haraka haina baraka!

Jos Hummelen

Marketing & Communicatie Adviseur jos.hummelen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Erwin van Eijden

Programma Manager EDIH erwin.vaneijden@romutrechtregion.nl
Lees meer

Berend Casper

Business Advisor Trade New Digital Society berend.casper@romutrechtregion.nl
Lees meer

Linda de Klerk

Adviseur Trade & Invest New Digital Society linda.deklerk@romutrechtregion.nl
Lees meer

Afke Hagen

Business Intelligence Adviseur
Lees meer

Ruud Meijvogel

Business Developer Earth Valley ruud.meijvogel@romutrechtregion.nl
Lees meer

Juri van Dolderen

Investmentmanager Earth Valley juri.vandolderen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd je blik wijd, dan zie je nog eens wat

Roel Franken

Projectmanager Startup Utrecht roel@romutrechtregion.nl
Lees meer

Een goed event is een positieve belevenis, die ervoor zorgt dat je terugkomt

Every problem is a gift

Linda van de Ven

Investmentmanager New Digital Society linda@romutrechtregion.nl
Lees meer

Roads? Where we’re going, we don’t need roads

Ruben van der Horst

Adviseur Trade & Invest Enterprise Europe Network ruben.vanderhorst@romutrechtregion.nl
Lees meer

Dream big. Start small. But most of all, start.

Rianne Overeem

Manager innoveren rianne.overeem@romutrechtregion.nl
Lees meer

The essence of technology is by no means anything technological

An innovation a day, keeps the doctor away

Marc Kalf

Business Developer Life Sciences & Health marc@romutrechtregion.nl
Lees meer

When I is replaced by we even illness becomes wellness

Hanna Groen

Business Developer Life Sciences & Health hanna@romutrechtregion.nl
Lees meer

Samen kom je verder!

Esther Schaafsma

Adviseur Trade & Invest EMEA esther@romutrechtregion.nl
Lees meer

Human Resources isn’t a thing we do. It’s the thing that runs our business.

Cecile Habets

HR Manager cecile@romutrechtregion.nl
Lees meer

Leuk dat je er bent. Wat kan ik voor je doen?

Catherine Peters Sengers

Bestuurssecretaris catherine@romutrechtregion.nl
Lees meer

KEEP IT SIMPLE

Leo van Loon

Manager Finance leo@romutrechtregion.nl
Lees meer

Een leuke baan is het halve werk.

Keltoum Titsuit

HR Medewerker Keltoum@romutrechtregion.nl
Lees meer

Be positive everyday.

Rob Wijnkoop

Financial Controller Rob.Wijnkoop@romutrechtregion.nl
Lees meer

We'll either find a way, or make one.

Rebiha Lamara

Management Assistent rebiha@romutrechtregion.nl
Lees meer

In elke uitdaging zitten kansen verstopt die we samen gaan vinden.

Steven Jonis

Adviseur Trade & Invest Life Sciences & Health steven@romutrechtregion.nl
Lees meer

Keep calm and let the officemanager handle it.

Yvonne van Dijk

Officemanager yvonne@romutrechtregion.nl
Lees meer

Aandacht maakt alles mooier.

Jaap Breugem

Adviseur Trade & Invest jaap.breugem@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hakuna Matata!

Caroline Eekhart

Adviseur Trade & Invest Earth Valley caroline@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hands on ondersteuning nodig?

Bas Akkers

Adviseur Trade & Invest Earth Valley b.akkers@romutrechtregion.nl
Lees meer

Over grenzen denken. Daar word ik blij van.

Tom Willebrandts

Manager International tom@romutrechtregion.nl
Lees meer

Widen your horizons

Anna Elferink

Adviseur Trade & Invest Earth Valley anna@romutrechtregion.nl
Lees meer

You can't always get what you want, but if you try sometimes, you might find, you get what you need.

Joey Horst

Business Intelligence Adviseur joey@romutrechtregion.nl
Lees meer

Data will talk if you are willing to listen.

Andrew Bakos

Business Intelligence Adviseur andrew@romutrechtregion.nl
Lees meer

Altijd tijd voor een kopje koffie.

Jelle van der Weijde

Business Developer Innoveren jelle@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wake up, kick ass, be kind, repeat

Frederique Zonnevylle

Business Developer Innoveren frederique@romutrechtregion.nl
Lees meer

Innoveren kan je leren!

Jan Zuidema

Adviseur Trade & Life Sciences & Health jan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Eén persoon kan wel het verschil maken

Arjan van den Born

Algemeen Directeur arjan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd het simpel!

Hugo Visser

Business Controller hugo@romutrechtregion.nl
Lees meer

A curious mind is never bored

Adinda Woelderink

Investmentmanager Life Sciences & Health adinda@romutrechtregion.nl
Lees meer

Why think small when you can think big

Joost van Leur

Investmentmanager joost@romutrechtregion.nl
Lees meer

There is no substitute for hard work!

Edgard Creemers

Manager Investeren edgard@romutrechtregion.nl
Lees meer

Doe alles met een glimlach!

Irene van de Poll

Investmentmanager Life Sciences & Health irene@romutrechtregion.nl
Lees meer

Kansen benutten en uitdagingen aangaan met innovatie.

Joyce Houterman

Investmentmanager Earth Valley joyce@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ondernemend de regio in!

Susan Diepstraten

Investmentmanager susan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ambitie is de eerste stap naar succes, de tweede stap is het gewoon doen!

Bas de Bruijn

Investmentmanager New Digital Society bas@romutrechtregion.nl
Lees meer

An investment in knowledge pays the best interest.

Jeffrey Williams

Investmentmanager New Digital Society jeffrey@romutrechtregion.nl
Lees meer

No one can do everything. But everyone can do something.

Ellen Michels

Marketing & Communicatie adviseur ellen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wie niet kan delen, kan niet vermenigvuldigen.

Rob van Beek

Manager Marketing & Communicatie rob@romutrechtregion.nl
Lees meer