Contact us
Home

Wij zijn ROM Utrecht Region

Met de komst van de ROM naar de regio Utrecht ontstaat er meer slagkracht om de toekomstige economie vorm te geven. Een economie waarin duurzaamheid, digitalisering en gezondheid centraal staan.

Voor alles een eerste keer

Officiële oprichting

4 juli 2020 - We zijn officieel in het leven geroepen om de regio Utrecht te versterken.

Het eerste ROM event

16 november 2020 - Live vanuit het Mediapark in Hilversum.

Het jaarverslag rolt uit de drukpers

23 december 2020 - We hebben ons jaarplan 'Kiezen voor slagkracht' gepubliceerd.

De eerste investering!

18 februari 2021 - Het persbericht gaat eruit voor onze eerste investering uit het POC fonds.

Regio Utrecht

"In het IRP heb ik geleerd over de ontwikkelfases van een start-up. Hierdoor weet ik beter waar ik nu op moet focussen en welke financieringsvormen hierbij passen."

Marjolein BöggemannInsmart (Utrecht)

"Het IRP van de ROM Utrecht Region is bij uitstek een programma om jouw idee of startup met hernieuwde energie, kennis en kunde onder de loep te nemen, om daarna een weloverwogen keuze te maken voor een volgende stap en wellicht een nieuwe fase!"

Casparis BeyerBikeFlip (Utrecht)

“Uitermate blij met de investering van ROM! CARTBox kan nu snel worden doorontwikkeld en patiënten met hartfalen krijgen een effectieve en doeltreffende behandeling.”

Paul LeufkensCART-Tech (Utrecht)

"Het IRP heeft ons geholpen om in een korte tijd onze strategie en onze prioriteiten enorm te verscherpen. Hierdoor zijn we veel aantrekkelijker geworden voor investeerders!"

Sander ReuderinkCarble (Utrecht)

Onze partners

Investeren

We investeren in ondernemingen die de wereld van morgen een stukje beter maken.

Innoveren

Laat ons je helpen jouw ideeën verder te ontwikkelen tot schaalbare business cases!

Internationaliseren

Je bent actief op de Nederlandse markt en je wil de buitenlandse markt verkennen.

Impact

Met het team Impact gaan we steeds sterkere ecosystemen creëren in de regio. Doe je mee?

Team ROM

Keep calm and let the officemanager handle it.

Yvonne van Dijk

Office Manager yvonne.vandijk@romutrechtregion.nl Lees meer

How can I help?

Janet Kok

Management Assistent janet.kok@romutrechtregion.nl
Lees meer

Leuk dat je er bent. Wat kan ik voor je doen?

Catherine Peters Sengers

Secretaris catherine.peterssengers@romutrechtregion.nl Lees meer

No one can do everything. But everyone can do something.

Ellen Michels

Communicatie Adviseur ellen.michels@romutrechtregion.nl Lees meer

Je mist 100% van de schoten die je niet neemt

Ik ben vandaag zo vrolijk!

Wie niet kan delen, kan niet vermenigvuldigen.

Rob van Beek

Hoofd Marketing & Communicatie rob.vanbeek@romutrechtregion.nl Lees meer

Niets is onmogelijk!

Anita Boerkamp

Business Advisor New Media / Digital Creative Industry anita.boerkamp@romutrechtregion.nl Lees meer

Aandacht maakt alles mooier.

Jaap Breugem

Senior Business Advisor Trade & Invest jaap.breugem@romutrechtregion.nl Lees meer

Hakuna Matata!

Caroline Eekhart

Adviseur International Trade & Invest caroline.eekhart@romutrechtregion.nl Lees meer

Your gateway to Utrecht Region

Bianca Glang

Business Advisor DACH bianca.glang@romutrechtregion.nl Lees meer

Hands on ondersteuning nodig?

Over grenzen denken. Daar word ik blij van.

Tom Willebrandts

Manager Foreign Investments & International Trade tom.willebrandts@romutrechtregion.nl Lees meer

Wake up, kick ass, be kind, repeat

Frederique Zonnevylle

Projectmanager Artificial Intelligence frederique@romutrechtregion.nl Lees meer

Samen kom je verder!

Esther Schaafsma

Adviseur International Trade & Invest esther.schaafsma@romutrechtregion.nl Lees meer

Widen your horizons

Anna Elferink

Adviseur International Trade & Invest anna.elferink@romutrechtregion.nl Lees meer

Transforming research into startups

Stephen Gray

Innovation Liaison Health stephen.gray@romutrechtregion.nl Lees meer

You can't always get what you want, but if you try sometimes, you might find, you get what you need.

Joey Horst

Business Intelligence Analist joey.horst@romutrechtregion.nl Lees meer

Werk hard, geniet harder!

Fleur Savelkoel

Business Intelligence Analist fleur.savelkoel@romutrechtregion.nl Lees meer

Data will talk if you are willing to listen

Andrew Bakos

Business Intelligence Analist andrew.bakos@romutrechtregion.nl Lees meer

Houd je blik wijd, dan zie je nog eens wat

Roel Franken

Business Developer roel.franken@romutrechtregion.nl Lees meer

Doe alles met een glimlach!

Irene van de Poll

Investment Manager irene.vandepoll@romutrechtregion.nl Lees meer

Ondernemend de regio in!

Susan Diepstraten

Investment Manager susan.diepstraten@romutrechtregion.nl Lees meer

Alles lijkt onmogelijk totdat het gedaan is

Dirk de Bruijne

Strategisch Adviseur Impact dirk@romutrechtregion.nl Lees meer

Vrolijk, slim en gedreven door het leven

Saskia Bossink

Manager Impact saskia.bossink@romutrechtregion.nl Lees meer

Let's go innovate!

Jelmer Heida

Manager Impact jelmer@romutrechtregion.nl Lees meer

Zonder beweging geen verandering

Stef Roell

Financial instruments & business development stef.roell@romutrechtregion.nl Lees meer

Karen van der Moolen

Business Partner Digital karen.vandermoolen@romutrechtregion.nl Lees meer

Altijd tijd voor een kopje koffie.

Jelle van der Weijde

Director & Business Partner Health jelle.vanderweijde@romutrechtregion.nl Lees meer

Innoveren kan je leren!

Jan Zuidema

Sectorleider Health jan.zuidema@romutrechtregion.nl Lees meer

Verkennen wat slimmer en duurzamer kan

Irene ten Dam

Director & Business Partner Sustainability irene.tendam@romutrechtregion.nl Lees meer

Dare to dream and stick to your dream

Floris Driessen

Strategisch Adviseur Impact floris.driessen@romutrechtregion.nl Lees meer

Durf te kiezen!

Eén persoon kan wel het verschil maken

Arjan van den Born

Algemeen Directeur arjan.vandenborn@romutrechtregion.nl Lees meer

Lekker duidelijk!

Ido Holtkuile

Financial Controller ido.holtkuile@romutrechtregion.nl Lees meer

Houd het simpel!

Hugo Visser

Financial Controller hugo.visser@romutrechtregion.nl
Lees meer

De ROM in control!

Bianca Smit

Financial Controller bianca.smit@romutrechtregion.nl Lees meer

Why think small when you can think big

Joost van Leur

Fondsbeheer COL joost@romutrechtregion.nl Lees meer

Ambitie is de eerste stap naar succes, de tweede stap is het gewoon doen!

Bas de Bruijn

Business Developer / Investmentmanager bas@romutrechtregion.nl Lees meer

Joyce Houterman

Investment Manager joyce.houterman@romutrechtregion.nl Lees meer

Kick some ass

Jorg Kop

Investment Manager jorg.col@romru.nl Lees meer

There is no substitute for hard work!

Edgard Creemers

Hoofd Investeringen edgard@romutrechtregion.nl Lees meer