Home

Wij zijn ROM Utrecht Region

Met de komst van de ROM naar de regio Utrecht ontstaat er meer slagkracht om de toekomstige economie vorm te geven. Een economie waarin duurzaamheid, digitalisering en gezondheid centraal staan. Je leest het allemaal in ons Jaarplan 2022

Regio Utrecht

"Het IRP heeft ons enorm geholpen met het centraal stellen van ons klantinzicht naar de investeringsaanvraag. De aanpak is compact en zit gewoon goed in elkaar!"

Marie ClaireJohn Altman (Abcoude)

“Het is een heel open, transparant, contact met de ROM. We kunnen delen waar we staan en hoe we er voor staan. Ik kan alleen maar zeggen dat we heel erg blij zijn hoe dat gelopen is met de ROM.”

Lourens PouwerThe Right Meal

“We hadden al een lead investeerder, daardoor verliep het proces met de ROM vrij soepel. Er was een termsheet en er was een tijdslijn en daarbinnen konden we super goed samenwerken”.

Paul MignotWiththegrid

"In het IRP heb ik geleerd over de ontwikkelfases van een start-up. Hierdoor weet ik beter waar ik nu op moet focussen en welke financieringsvormen hierbij passen."

Marjolein BöggemannInsmart (Utrecht)

"Het IRP van de ROM Utrecht Region is bij uitstek een programma om jouw idee of startup met hernieuwde energie, kennis en kunde onder de loep te nemen, om daarna een weloverwogen keuze te maken voor een volgende stap en wellicht een nieuwe fase!"

Casparis BeyerBikeFlip

“Uitermate blij met de investering van ROM! CARTBox kan nu snel worden doorontwikkeld en patiënten met hartfalen krijgen een effectieve en doeltreffende behandeling.”

Paul LeufkensCART-Tech

"Het IRP heeft ons geholpen om in een korte tijd onze strategie en onze prioriteiten enorm te verscherpen. Hierdoor zijn we veel aantrekkelijker geworden voor investeerders!"

Sander ReuderinkCarble (Utrecht)

Onze partners

Jaarplan 2022

Jaarplan ROM Utrecht Region 2022

Lees het jaarplan

Jaarverslag 2021

Jaarverslag 2021 ROM Utrecht Region

Lees het jaarverslag

Team ROM

Ruud Meijvogel

Senior Business Developer Earth Valley ruud.meijvogel@romutrechtregion.nl
Lees meer

Laten we onze duurzaamheidsaanpak van dingen ‘minder slecht’ doen veranderen naar dingen beter doen

Anouk van Anrooij

Junior Business Developer anouk.vananrooij@romutrechtregion.nl
Lees meer

Sjoerd de Jong

Business Intelligence Analist Sjoerd.deJong@romutrechtregion.nl
Lees meer

Juri van Dolderen

Investmentmanager juri.vandolderen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Richard Nievaart

Investmentmanager richard.nievaart@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd je blik wijd, dan zie je nog eens wat

Roel Franken

Business Advisor Trade roel@romutrechtregion.nl
Lees meer

Een goed event is een positieve belevenis, die ervoor zorgt dat je terugkomt

Verwondering is het begin van alle wijsheid

Else van Beek

International Project Advisor for Brexit Adjustment Reserve Else.vanBeek@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wouter Suurmond

Investmentmanager Life Sciences & Health Wouter.Suurmond@romutrechtregion.nl
Lees meer

Every problem is a gift

Linda van de Ven

Investmentmanager linda@romutrechtregion.nl
Lees meer

Roads? Where we’re going, we don’t need roads

Ruben van der Horst

Senior advisor trade & invest in Enterprise Europe Network ruben.vanderhorst@romutrechtregion.nl
Lees meer

Dream big. Start small. But most of all, start.

Rianne Overeem

Coördinator innoveren en subsidies rianne.overeem@romutrechtregion.nl
Lees meer

The essence of technology is by no means anything technological

An innovation a day, keeps the doctor away

Marc Kalf

Senior Business Developer Health marc@romutrechtregion.nl
Lees meer

When I is replaced by we even illness becomes wellness

Hanna Groen

Business Developer Health hanna@romutrechtregion.nl
Lees meer

Samen kom je verder!

Esther Schaafsma

Business Advisor EMEA esther@romutrechtregion.nl
Lees meer

Human Resources isn’t a thing we do. It’s the thing that runs our business.

Cecile Habets

HR Manager cecile@romutrechtregion.nl
Lees meer

Your gateway to Utrecht Region

Bianca Glang

Business Advisor DACH & Nordics bianca.glang@romutrechtregion.nl
Lees meer

Leuk dat je er bent. Wat kan ik voor je doen?

Catherine Peters Sengers

Bestuurssecretaris catherine@romutrechtregion.nl
Lees meer

KEEP IT SIMPLE

Leo van Loon

Manager Finance leo@romutrechtregion.nl
Lees meer

Een leuke baan is het halve werk.

Keltoum Titsuit

HR Medewerker Keltoum@romutrechtregion.nl
Lees meer

Rolf Spuyman

Stagiair Data Driven Business rolf@romutrechtregion.nl
Lees meer

Be positive everyday.

Rob Wijnkoop

Financial Controller Rob.Wijnkoop@romutrechtregion.nl
Lees meer

We'll either find a way, or make one.

Rebiha Lamara

Management Assistent rebiha@romutrechtregion.nl
Lees meer

In elke uitdaging zitten kansen verstopt die we samen gaan vinden.

Steven Jonis

Business Advisor Life Sciences & Health steven@romutrechtregion.nl
Lees meer

Keep calm and let the officemanager handle it.

Yvonne van Dijk

Officemanager yvonne@romutrechtregion.nl
Lees meer

Niets is onmogelijk!

Anita Boerkamp

Business Advisor New Media & Digital Creative Industry anita@romutrechtregion.nl
Lees meer

Aandacht maakt alles mooier.

Jaap Breugem

Senior Business Advisor International jaap.breugem@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hakuna Matata!

Caroline Eekhart

Senior Business Advisor International caroline@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hands on ondersteuning nodig?

Bas Akkers

Senior Business Advisor Trade b.akkers@romutrechtregion.nl
Lees meer

Over grenzen denken. Daar word ik blij van.

Tom Willebrandts

Manager International tom@romutrechtregion.nl
Lees meer

Widen your horizons

Anna Elferink

Business Advisor Asia Pacific anna@romutrechtregion.nl
Lees meer

Vooruitgang door samen te werken.

Lucas Smits

Business Developer lucas@romutrechtregion.nl
Lees meer

You can't always get what you want, but if you try sometimes, you might find, you get what you need.

Joey Horst

Business Intelligence analist joey@romutrechtregion.nl
Lees meer

Data will talk if you are willing to listen.

Andrew Bakos

Business Intelligence analist andrew@romutrechtregion.nl
Lees meer

Vrolijk, slim en gedreven door het leven

Saskia Bossink

Manager Innoveren saskia@romutrechtregion.nl
Lees meer

Zonder beweging geen verandering

Stef Roell

Directeur DVvE stef@romutrechtregion.nl
Lees meer

Altijd tijd voor een kopje koffie.

Jelle van der Weijde

Business Partner Innoveren jelle@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wake up, kick ass, be kind, repeat

Frederique Zonnevylle

Projectmanager Innoveren frederique@romutrechtregion.nl
Lees meer

Innoveren kan je leren!

Jan Zuidema

Senior Business Advisor Life Sciences and Health & India jan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Verkennen wat slimmer en duurzamer kan

Irene ten Dam

Business Partner Innoveren irene.tendam@romutrechtregion.nl
Lees meer

Creëren, concretiseren, innoveren

Wouter van Daal

Kwartiermaker Earth Valley wouter@romutrechtregion.nl
Lees meer

Eén persoon kan wel het verschil maken

Arjan van den Born

Algemeen Directeur arjan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd het simpel!

Hugo Visser

Business Controller hugo@romutrechtregion.nl
Lees meer

A curious mind is never bored

Adinda Woelderink

Senior Investmentmanager adinda@romutrechtregion.nl
Lees meer

Why think small when you can think big

Joost van Leur

Senior Investmentmanager joost@romutrechtregion.nl
Lees meer

There is no substitute for hard work!

Edgard Creemers

Manager Investeren edgard@romutrechtregion.nl
Lees meer

Doe alles met een glimlach!

Irene van de Poll

Investmentmanager irene@romutrechtregion.nl
Lees meer

Kansen benutten en uitdagingen aangaan met innovatie.

Joyce Houterman

Investmentmanager joyce@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ondernemend de regio in!

Susan Diepstraten

Senior Investmentmanager susan@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ambitie is de eerste stap naar succes, de tweede stap is het gewoon doen!

Bas de Bruijn

Investmentmanager bas@romutrechtregion.nl
Lees meer

Transforming research into startups

Stephen Gray

Innovation Liaison Health stephen@romutrechtregion.nl
Lees meer

An investment in knowledge pays the best interest.

Jeffrey Williams

Senior Investmentmanager jeffrey@romutrechtregion.nl
Lees meer

Volg je hart!

Merel Klitsie

Marketing & Communicatie adviseur merel@romutrechtregion.nl
Lees meer

No one can do everything. But everyone can do something.

Ellen Michels

Marketing & Communicatie adviseur ellen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wie niet kan delen, kan niet vermenigvuldigen.

Rob van Beek

Manager Marketing & Communicatie rob@romutrechtregion.nl
Lees meer