EN

You are leaving our website and will be forwarded to the international website for the Utrecht Region. Via this website, our Team International helps foreign businesses expand to Utrecht Region. By following this link you will be forwarded to this external website: https://invest.utrechtregion.com


Go to invest.utrechtregion.com
Home

Wij zijn ROM Utrecht Region

Met de komst van de ROM naar de regio Utrecht ontstaat er meer slagkracht om de toekomstige economie vorm te geven. Een economie waarin duurzaamheid, digitalisering en gezondheid centraal staan. Je lees het allemaal in ons Jaarplan 2021.

Voor alles een eerste keer

Officiële oprichting

4 juli 2020 - We zijn officieel in het leven geroepen om de regio Utrecht te versterken.

Het eerste ROM event

16 november 2020 - Live vanuit het Mediapark in Hilversum.

Het jaarplan rolt uit de drukpers

23 december 2020 - We hebben ons jaarplan 'Kiezen voor slagkracht' gepubliceerd.

De eerste investering!

18 februari 2021 - Het persbericht gaat eruit voor onze eerste investering uit het POC fonds.

Oprichting AI Hub Midden Nederland

8 maart 2021 - Met een online event lanceren we de AI Hub Midden Nederland; het aanspreekpunt voor bedrijven en kennisinstellingen in de regio die willen werken met artificiële intelligentie (AI)

Regio Utrecht

"In het IRP heb ik geleerd over de ontwikkelfases van een start-up. Hierdoor weet ik beter waar ik nu op moet focussen en welke financieringsvormen hierbij passen."

Marjolein BöggemannInsmart (Utrecht)

"Het IRP van de ROM Utrecht Region is bij uitstek een programma om jouw idee of startup met hernieuwde energie, kennis en kunde onder de loep te nemen, om daarna een weloverwogen keuze te maken voor een volgende stap en wellicht een nieuwe fase!"

Casparis BeyerBikeFlip (Utrecht)

“Uitermate blij met de investering van ROM! CARTBox kan nu snel worden doorontwikkeld en patiënten met hartfalen krijgen een effectieve en doeltreffende behandeling.”

Paul LeufkensCART-Tech (Utrecht)

"Het IRP heeft ons geholpen om in een korte tijd onze strategie en onze prioriteiten enorm te verscherpen. Hierdoor zijn we veel aantrekkelijker geworden voor investeerders!"

Sander ReuderinkCarble (Utrecht)

Onze partners

Investeren

We investeren in ondernemingen die de wereld van morgen een stukje beter maken.

Innoveren

Laat ons je helpen jouw ideeën verder te ontwikkelen tot schaalbare business cases!

Internationaliseren

Je bent actief op de Nederlandse markt en je wil de buitenlandse markt verkennen.

Impact

Met het team Impact gaan we steeds sterkere ecosystemen creëren in de regio. Doe je mee?

Team ROM

How can I help?

Janet Kok

Officemanager janet.kok@romutrechtregion.nl
Lees meer

Keep calm and let the officemanager handle it.

Yvonne van Dijk

Officemanager yvonne.vandijk@romutrechtregion.nl
Lees meer

Leuk dat je er bent. Wat kan ik voor je doen?

Catherine Peters Sengers

Bestuurssecretaris catherine.peterssengers@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd je blik wijd, dan zie je nog eens wat

Roel Franken

Business Advisor Trade roel.franken@romutrechtregion.nl
Lees meer

Samen kom je verder!

Esther Schaafsma

Business Advisor EMEA esther.schaafsma@romutrechtregion.nl
Lees meer

Niets is onmogelijk!

Anita Boerkamp

Business Advisor New Media & Digital Creative Industry anita.boerkamp@romutrechtregion.nl
Lees meer

In elke uitdaging zitten kansen verstopt die we samen gaan vinden.

Steven Jonis

Business Advisor Life Sciences & Health steven.jonis@romutrechtregion.nl
Lees meer

Aandacht maakt alles mooier.

Jaap Breugem

Senior Business Advisor International jaap.breugem@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hakuna Matata!

Caroline Eekhart

Senior Business Advisor International caroline.eekhart@romutrechtregion.nl
Lees meer

Your gateway to Utrecht Region

Bianca Glang

Business Advisor DACH & Nordics bianca.glang@romutrechtregion.nl
Lees meer

Hands on ondersteuning nodig?

Bas Akkers

Senior Business Advisor Trade bas.akkers@romutrechtregion.nl
Lees meer

Over grenzen denken. Daar word ik blij van.

Tom Willebrandts

Manager International tom.willebrandts@romutrechtregion.nl
Lees meer

Widen your horizons

Anna Elferink

Business Advisor Asia Pacific anna.elferink@romutrechtregion.nl
Lees meer

Niet lullen, maar poetsen!

Daan Moonen

Werkstudent Internationaal daan@romutrechtregion.nl
Lees meer

You can't always get what you want, but if you try sometimes, you might find, you get what you need.

Joey Horst

Business Intelligence analist joey.horst@romutrechtregion.nl
Lees meer

Data will talk if you are willing to listen

Andrew Bakos

Business Intelligence analist andrew.bakos@romutrechtregion.nl
Lees meer

Innovatieve ideeën verdienen een kans om tot bloei te komen.

Boaz van Driel

Health ecosysteem & Nationaal Groeifonds boaz@romutrechtregion.nl
Lees meer

Vrolijk, slim en gedreven door het leven

Saskia Bossink

Manager Impact saskia.bossink@romutrechtregion.nl
Lees meer

Let's go innovate!

Jelmer Heida

Business Partner Impact jelmer@romutrechtregion.nl
Lees meer

Zonder beweging geen verandering

Stef Roell

Business Developmentmanager Impact stef.roell@romutrechtregion.nl
Lees meer

Karen van der Moolen

Business Partner Impact karen.vandermoolen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Altijd tijd voor een kopje koffie.

Jelle van der Weijde

Business Partner Impact jelle.vanderweijde@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wake up, kick ass, be kind, repeat

Frederique Zonnevylle

Projectmanager Impact frederique@romutrechtregion.nl
Lees meer

Innoveren kan je leren!

Jan Zuidema

Senior Business Advisor Life Sciences and Health & India jan.zuidema@romutrechtregion.nl
Lees meer

Verkennen wat slimmer en duurzamer kan

Irene ten Dam

Business Partner Impact irene.tendam@romutrechtregion.nl
Lees meer

Dare to dream and stick to your dream

Floris Driessen

Strategy consultant Impact floris.driessen@romutrechtregion.nl
Lees meer

Creëren, concretiseren, innoveren

Wouter van Daal

Business Partner Impact wouter@romutrechtregion.nl
Lees meer

Durf te kiezen!

Eén persoon kan wel het verschil maken

Arjan van den Born

Algemeen Directeur arjan.vandenborn@romutrechtregion.nl
Lees meer

Lekker duidelijk!

Ido Holtkuile

Senior Business Controller ido.holtkuile@romutrechtregion.nl
Lees meer

KEEP IT SIMPLE

Leo van Loon

Manager Finance leo@romutrechtregion.nl
Lees meer

Houd het simpel!

Hugo Visser

Financial Controller hugo.visser@romutrechtregion.nl
Lees meer

A curious mind is never bored

Adinda Woelderink

Investmentmanager adinda@romutrechtregion.nl
Lees meer

Why think small when you can think big

Joost van Leur

Senior Investmentmanager joost@romutrechtregion.nl
Lees meer

There is no substitute for hard work!

Edgard Creemers

Manager Investeren & Innoveren edgard@romutrechtregion.nl
Lees meer

Kick some ass

Jorg Kop

Senior Investmentmanager jorg.col@romru.nl
Lees meer

Doe alles met een glimlach!

Irene van de Poll

Investmentmanager irene.vandepoll@romutrechtregion.nl
Lees meer

Kansen benutten en uitdagingen aangaan met innovatie.

Joyce Houterman

Investmentmanager joyce.houterman@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ondernemend de regio in!

Susan Diepstraten

Senior Investmentmanager susan.diepstraten@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ambitie is de eerste stap naar succes, de tweede stap is het gewoon doen!

Bas de Bruijn

Investmentmanager bas@romutrechtregion.nl
Lees meer

Transforming research into startups

Stephen Gray

Innovation Liaison Health stephen.gray@romutrechtregion.nl
Lees meer

An investment in knowledge pays the best interest.

Jeffrey Williams

Senior Investmentmanager jeffrey@romutrechtregion.nl
Lees meer

Volg je hart!

Merel Klitsie

Marketing & Communicatie adviseur merel@romutrechtregion.nl
Lees meer

No one can do everything. But everyone can do something.

Ellen Michels

Marketing & Communicatie adviseur ellen.michels@romutrechtregion.nl
Lees meer

Je mist 100% van de schoten die je niet neemt

Bart Winter

Marketing & Communicatie adviseur bart.winter@romutrechtregion.nl
Lees meer

Ik ben vandaag zo vrolijk!

Angela Spruit

Marketing & Communicatie adviseur angela.spruit@romutrechtregion.nl
Lees meer

Wie niet kan delen, kan niet vermenigvuldigen.

Rob van Beek

Manager Marketing & Communicatie rob.vanbeek@romutrechtregion.nl
Lees meer